Share:
 

Team Selections

Season 
Round 
Grade 
South Coast District Cricket Association - Under 11B's
Round 9 - Sat 16 Mar 2019 (8:00AM)
Albion ParkvKookas Maroon
Venue: Des KingMatch ID: 3107850
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Team not available
 
Team not available
Team not available
South Coast District Cricket Association - 2nd Grade
Round SF - Sat 23 Mar 2019 (12:30PM)
JamberoodefAlbion Park
Venue: Kevin Walsh Oval (Turf)Match ID: 2967307
Umpires: Umpire1: Jackson Surman  
Scorers:  Not specified
McDonald, Chris
Ferguson, Kyle
Harris, Brian C
Harris, Scott
Ledger, Dale
Stokes, Adrian
Stokes, Kyle (c)
Grant, Shane (+)
Hudson, Jacob
Ward, James
Tweed, Shaun
 
Herbert, Riley (+)
Wilson, Thomas (+)
Hobbs, Joshua
Campion, Warren (c)
Burns, Matt
Barton, Ty
Parker, Jamie
Lambert, Nicholas
Chaudhry, Shergeel
Mitchell, Zane
Ross, Kobe
South Coast District Cricket Association - 4th Grade
Round SF - Sat 23 Mar 2019 (12:30PM)
KookasdefAlbion Park
Venue: King Memorial ParkMatch ID: 2966394
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Insley, Dave
Insley, Terrance (c)
Hawkins, Peter
Winkelbauer, Adam
Hockey, Neville
Winkelbauer, Nathan
Teasdale, Neil
Pendergast, Rod
Crocker, Steven
Quick, Rhys
Davies, Mitchell
Brown, Daniel
 
Campion, Keegan G
Edwards, Harrison
Montgomery, Peter (c)
Hiscocks, Cameron
Denyer, Jack
Goodway, Matthew
HOLLINGSWORTH, ZAC
Jones, Lyndon K
Mulley, Bradley (+)
Smith, Damon
Smith, Joel
South Coast District Cricket Association - Under 17's T20 Youth Grade
Round SF - Sun 17 Feb 2019 (1:00PM)
NortherndefWestern
Venue: Myimbar WestMatch ID: 3119235
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Heapy, Colin
Henderson, Max (+)
Urszulak, Liam (c)
Lawler, Byron D
Roach, Matthew
Bryant, James
Burns, Jackson
Penfold, Kip
Taylor, Byron
Baget-Juleff, Fynn
Whalan, Joel
Urszulak, Taleha
Eaton, Lennox
 
Coach: Hore, Tim
 
Campion, Keegan G
Smoday, Max
Denyer, Jack
Goodway, Matthew
Grant, Liam
Mitchell, Zane
Ross, Kobe
Damoiseaux, Marley
Hayes, Cooper
Salter, Jai
Goodair, Jayden
Marsh, Nathan
Pemberton, Benjamin
 
Coach: Ross, Dave
South Coast District Cricket Association - Under 13's
Round GF - Sat 16 Mar 2019 (8:00AM)
Shellharbour BluedrewAlbion Park
Venue: Myimbar EastMatch ID: 3016090
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Coleman, David
Coleman, Jacob
Moore, Joshua
Wood, Callum
Kay, Lucas
McDonald, Baxter
Lavender, Fred
McAdam, Oscar
O'Brien, Cooper
Wheatley, Max
Formosa, Aiden
 
Coach: Lavender, Garry
 
Team not available
South Coast District Cricket Association - Under 11's
Round 7 - Sat 1 Dec 2018 (8:00AM)
Albion ParkvBYE
Team not available
 
Team not available
Team not available
Cricket Illawarra - U16A Combined
Round 9 - Sat 23 Feb 2019 (8:00AM), Sat 2 Mar 2019 (8:00AM)
Corrimaldef byAlbion Park/Lake Illawarra
Venue: TowradgiMatch ID: 3003286
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Cracknell, Benjamin
Trebel, Callum J
Gray, Connor (c) (+)
Burger, Brandon L
Payne, Jack H
Hodgson, Riley
Bristow, Talieson
Northey, Aaron
Collyer, Toby
Bennett, Cooper
Gray, Harry
Bunt, Sam
 
Coach: Trebel, Craig
 
HOLLINGSWORTH, ZAC
Denyer, Jack
Goodway, Matthew
Smith, Blake T (c)
Campion, Keegan G
Ross, Kobe
Mitchell, Zane
Whalan, Joel (+)
Smith, Joel
Roach, Matthew
Lea, Kate
Hore, Chantell
 
Coach: Ross, Dave
Cricket Illawarra - U14A Combined
Round 9 - Sat 23 Feb 2019 (8:00AM), Sat 2 Mar 2019 (8:00AM)
Oak FlatsdefAlbion Park
Venue: Shane Lee FieldMatch ID: 3003888
Umpires:  Not specified
Scorers:  Not specified
Cooper, Brendan (c)
Lowe, Luke
Treanor, Ben
Pryde, Thomas
Taylor, Byron
Corby, Joshua
Veitch, Cooper (+)
Urszulak, Taleha
Jackman, Noah
Penfold, Locke
Baget-Juleff, Oliver
 
Coach: VEITCH, PAUL
Team Manager: Greenwood, Scott
 
Waite, Liam
Grant, Liam
Meijer, Andrew
Mitchell, Blake
Miller, Bailey (+)
Clinch, Brendan
Brown, Zac
Presland, Jett
Barrett, Thomas
Longhurst, Matthew
Hayes, Cooper (c)
stroemer, jett
 
Coach: Miller, Mark

Facebook